Hakkımızda

Karınca Yuvamız; 1998 yılında Atomation Mühendislik olarak faaliyetlerine başlamış olup, plastik enjeksiyon, kağıt üretim, deri işleme, indüksiyonla ısıtma sistemleri ve hareket kontrol sistemleri gibi alanlarda büyüklü küçüklü otomasyon sistemleri kurmuş ve devreye almıştır.

2003 yılından Sonra da faaliyetlerine EREKON Otomasyon olarak devam etmiş ve 2013 yılı temmuz ayı başında, son bir yapılanma geçirmiş, ticari ortaklığın sona ermesini takiben, KARINCA Otomasyon olarak son halini almıştır.

Karıncalar olarak, makine üreticileriyle de çalışıyoruz ve makineleri üretim esnasında otomatize etmek konusunda oldukça iddialıyızdır. Makine Üreten firmalara; partnerlikteki uyumumuzla; yeni vizyonlar kazandırmaktayız.

İşletmeniz bünyesindeki tüm sistemleri ve dolayısıyla tüm işletmeyi otomatize edecek, gerekli noktalardan istenen verileri toparlayacak, istenen bir yerde kullanımınıza sunacak sistemler yapıyoruz.

İşletmelerde üretimi hızlandıracak ve kalite sağlayacak makine ve ekipmanları, çalışma prensipleri doğrultusunda otomatize ediyoruz. Web üzerinden işletmenizde çalışan makineleri uzak erişimli olarak izleyebilirsiniz.

Eğer makine üreticisi iseniz ürettiğiniz makineleri daha işlevsel hale getirmek ve müşterilerinize daha kullanışlı makineler sunmak istiyorsanız bizi arayın. Otomatize ettiğimiz makinelere birçok yeni özellikler katarak daha işlevsel ve cazip hale getirmekteyiz

Akıllı binalar kontrol ediyoruz. Aydınlatma otomasyonu, Yangın otomasyonu, Bina otomasyonu ve Proses otomasyonu konularında çalışmalarımız büyük ivme ile devam etmekte.